Διοικητικό Συμβούλιο 2019-2022

1. Εκτελεστική Επιτροπή του Διοικητικού Συμβουλίου

1.1. Εκτελεστικοί Αξιωματούχοι και Μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής

Ανδρεάς Κριλής, Πρόεδρος, Διευθύνων Σύμβουλος, Πρόεδρος Εκτελεστικής Επιτροπής,

Κωνσταντίνα Καρβελά, Εκτελεστική Αντιπρόεδρος της Κοινότητας, Γραμματέας Μάρκετινγκ
Επαμεινώνδας (Νόντας) Καψής, Ταμίας και Σύμβουλος Οικονομικών Υπηρεσιών
Χαράλαμπος Μπαμπαρούτσης, Γενικός Γραμματέας
Βούλα Νεοφώτιστου, Αντιπρόεδρος, Γραμματέας Εκπαίδευσης (Σχολείο “Σωκράτης-Δημοσθένης”)
Τασία Τσαούση, Αντιπρόεδρος, Γραμματέας Συμπληρωματικής Εκπαίδευσης και Παιδικών Σταθμών
Διονύσης Μαρίνος, Αντιπρόεδρος, Πρόεδρος Διοικητικού Συμβουλίου, Πρόεδρος Περιφερειακού Συμβουλίου Λαβάλ
Αλέξανδρος Βασιλογιάννης,  Αντιπρόεδρος, Πρόεδρος Περιφερειακού Συμβουλίου Μοντρεάλ, Γραμματέας Εκκλησιαστικών Υποθέσεων
Αφροδίτη Σταθοπούλου, Αντιπρόεδρος, Πρόεδρος Περιφερειακού Συμβουλίου Νότιας Ακτής
Αφροδίτη Μουρελάτου, Αντιπρόεδρος Ειδικών Προγραμμάτων

1.2. Γραμματείς Διοικητικού Συμβουλίου και Μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής

Μιχάλης Καλύβας, Αντιπρόεδρος Διοικητικού Συμβουλίου, Γραμματέας Διαπαροικιακών Σχέσεων
Άννα Δημητροκάλη, Γραμματέας Προσωπικού
Γιώργος Λάλος, Γραμματέας Πολιτιστικών Υποθέσεων
Άννα Δρίτσα, Γραμματέας Κοινωνικών Υπηρεσιών
Δημήτρης Κατσαούνης, Γραμματέας Δημοσίων Σχέσεων
Αχιλλέας Νικόπουλος, Γραμματέας Ακίνητης Περιουσίας και Προμηθειών
Εμμανουέλα Στρατουδάκη, Γραμματέας Νεολαίας
Ζαχαρίας Τούρλας, Γραμματέας Αθλητισμού

1.3. Υπεύθυνοι Διοικητικού Συμβουλίου και Μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής

Τζούλη Κληρονόμου, Υπεύθυνη Κυβερνητικών Υποθέσεων
Παναγιώτης Παπαγεωργίου, Υπεύθυνος Συντήρησης και Υποδομών

2. Βοηθοί Γραμματείς και άλλα Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου

Βασίλης Καψάλης, Βοηθός Γραμματέας, Πολιτιστικές Υποθέσεις
Ηλίας Μακρής, Βοηθός Γραμματέας, Διαπαροικιακές Σχέσεις
Νάταλι Μαρκάτος, Βοηθός Γραμματέας, Προσωπικό
Μαρία Σωτηράκου, Βοηθός Γραμματέας, Νεολαία
Δημητρης Τσατσούλης, Βοηθός Γραμματέας, Ειδικά Προγράμματα
Παναγιώτης Τσόκανος, Βοηθός Γραμματέας, Ειδικά Προγράμματα